تبلت سامسونگ مدل گلکسی تب Galaxy Tab S10 Ultra Wi-Fi ظرفیت 256 گیگابایت رم 12 گیگابایت
Samsung Galaxy Tab S10 Ultra Wi-Fi 256GB/12GB RAM Tablet
این کالا فعلا موجود نیست اما می توانید زنگوله را بزنید تا به محض موجود شدن، به شما خبر دهیم.
| حافظه: 256 گیگابایت |
| رم: 12 گیگابایت |
| دوربین: 13 مگاپیکسل |
| اندازه صفحه: 14.6 اینچ |
بررسی تخصصی تبلت سامسونگ مدل گلکسی تب Galaxy Tab S10 Ultra Wi
تبلت سامسونگ Galaxy Tab S10 Ultra پرچمدار جدید سامسونگ در دنیای تبلتهای اندرویدی به شمار میرود که برای کاربریهای حرفهای، طراحی گرافیکی، مهندسی و سرگرمیهای سطح بالا ساخته شده. این دستگاه با صفحهنمایش عظیم، سختافزار قدرتمند و طراحی فوق باریک خود، مرز میان تبلت و لپتاپ را جابجا میکند و تجربهای بینظیر برای کاربران خلاق و نیازمند به عملکرد بالا به ارمغان میآورد.
طراحی و ساخت گلکسی تب Galaxy Tab S10 Ultra Wi-Fi ظرفیت 256 گیگابایت رم 12 گیگابایت
طراحی تبلت سامسونگ گلکسی تب S10 Ultra اوج هنر مهندسی سامسونگ را به نمایش میگذارد. این دستگاه با ضخامت خیرهکننده 5.4 میلیمتر، یکی از باریکترین تبلتهای جهان است. بدنه یکپارچه از آلومینیوم ساخته شده که علاوه بر زیبایی، مقاومت بالایی به آن میبخشد و حس کالایی لوکس را به خوبی منتقل میکند. وزن دستگاه در نسخه وایفای 718 گرم و در نسخه 5G حدود 723 گرم است که با توجه به ابعاد بزرگ 326.4 در 208.6 میلیمتری، توزیع وزن بسیار خوبی دارد و در استفاده طولانیمدت خستهکننده نخواهد بود.
پنل جلویی با شیشه محافظت میشود و حاشیههای اندک اطراف صفحهنمایش، تجربهای تمامصفحه و فراگیر را فراهم میسازد. در مجموع، کیفیت ساخت این مدل بینقص به نظر میرسد و ارگونومی آن با وجود ابعاد بزرگ، برای حمل و استفاده روی میز کار کاملاً مناسب طراحی شده.
صفحهنمایش
صفحهنمایش غولپیکر این تبلت، 14.6 اینچی با پنل Dynamic AMOLED 2X است. این صفحهنمایش با رزولوشن فوقالعاده 1848 در 2960 پیکسل، تراکم پیکسلی 239 ppi را ارائه میدهد که نتیجه آن تصاویری شارپ، زنده و با جزئیات بینظیر خواهد بود. پشتیبانی از HDR10+ و نمایش 16.7 میلیون رنگ، عمق رنگ مشکی مطلق و کنتراست بینهایت را تضمین میکند.
این مشخصات تبلت سامسونگ گلکسی تب S10 Ultra را برای طراحان گرافیک، تدوینگران ویدیو و علاقهمندان به تماشای فیلم ایدهآل میسازد. نرخ نوسازی 120 هرتزی نیز باعث میشود تا وبگردی، اجرای بازیها و کار با رابط کاربری بسیار روان و لذتبخش باشد. در کنار این صفحهنمایش بینظیر، چهار اسپیکر استریو که توسط شرکت AKG تنظیم شدهاند، صدایی فراگیر، شفاف و قدرتمند تولید میکنند و تجربه صوتی و تصویری این تبلت را تکمیل مینمایند.
سختافزار
در بخش سختافزار، سامسونگ از تراشه پرچمدار مدیاتک یعنی Dimensity 9300+ با معماری 4 نانومتری بهره برده. این پردازنده 8 هستهای (شامل یک هسته قدرتمند 3.25 گیگاهرتزی) در کنار پردازنده گرافیکی Immortalis-G720 MC12، قدرتی فراتر از نیاز روزمره را فراهم میکند.
این تبلت در سه نسخه با حافظه داخلی و رم عرضه میشود: 256 گیگابایت حافظه با 12 گیگابایت رم، 512 گیگابایت حافظه با 12 گیگابایت رم و نسخه قدرتمند 1 ترابایتی با 16 گیگابایت رم. حافظه داخلی از نوع UFS سرعت بالایی در خواندن و نوشتن اطلاعات دارد و وجود درگاه اختصاصی کارت حافظه microSDXC به کاربر اجازه میدهد تا فضای ذخیرهسازی را تا 1.5 ترابایت دیگر افزایش دهد.
این مجموعه سختافزاری به راحتی سنگینترین بازیها و نرمافزارهای مهندسی و طراحی را اجرا میکند و امکان مولتیتسکینگ روان بین چندین برنامه سنگین را به کاربر میدهد. تبلت سامسونگ گلکسی تب S10 Ultra با سیستمعامل اندروید 14 و رابط کاربری One UI 6.1 عرضه میشود و سامسونگ وعده 7 سال بهروزرسانی نرمافزاری را برای آن داده.
اتصالات و ارتباطات
در زمینه اتصالات، این تبلت مجموعهای کامل و مدرن را در اختیار دارد. درگاه USB Type-C 3.2 علاوهبر شارژ، امکان انتقال داده با سرعت بالا و اتصال به صفحهنمایشهای خارجی را فراهم میآورد. همچنین کانکتور مغناطیسی برای اتصال لوازم جانبی مانند کیبورد طراحی شده. این دستگاه از جدیدترین فناوری وایفای یعنی Wi-Fi 7 پشتیبانی میکند که اتصالی فوقسریع، پایدار و با کمترین تأخیر را در اختیار شما قرار میدهد.
بلوتوث نسخه 5.3 نیز برای اتصال به هدفونها و سایر گجتها با مصرف انرژی بهینه کاربرد دارد. مدلهای سیمکارتخور از شبکههای ارتباطی 5G پشتیبانی میکنند که سرعت اینترنت همراه فوقالعادهای را به ارمغان میآورد. حسگر اثر انگشت اپتیکال زیر صفحهنمایش قرار گرفته و حسگرهای دیگری مانند شتابسنج، ژیروسکوپ و قطبنما نیز در آن تعبیه شدهاند.
باتری
انرژی مورد نیاز این تبلت سامسونگ توسط باتری لیتیوم پلیمری غولپیکر با ظرفیت 11,200 میلیآمپر ساعت تأمین میشود. این باتری پرظرفیت در کنار پردازنده بهینه، تضمین میکند که با استفادههای معمولی و نیمهسنگین بتوان برای یک روز کامل بدون نیاز به شارژر از دستگاه استفاده کرد.
برای شارژ مجدد این باتری بزرگ، پشتیبانی از شارژ سریع 45 واتی در نظر گرفته شده که میتواند در مدت زمان معقولی دستگاه را شارژ کند. این ویژگی برای کاربرانی که مدام در حال حرکت هستند و نیاز به دستگاهی با شارژدهی بالا دارند، بسیار حیاتی خواهد بود.
قیمت تبلت گلکسی تب Galaxy Tab S10 Ultra Wi-Fi ظرفیت 256 گیگابایت رم 12 گیگابایت
قیمت تبلت سامسونگ گلکسی تب S10 Ultra در بازارهای جهانی از حدود 1200 دلار آغاز میشود. این مبلغ برای قیمت تبلت، آن را در دسته تبلتهای پرچمدار و گرانقیمت قرار میدهد. با این حال، با در نظر گرفتن صفحهنمایش بیرقیب، قدرت سختافزاری فوقالعاده، کیفیت ساخت بینقص و امکانات نرمافزاری گسترده، این برچسب قیمتی کاملاً توجیهپذیر به نظر میرسد.
ارزش خرید گلکسی تب Galaxy Tab S10 Ultra Wi-Fi ظرفیت 256 گیگابایت رم 12 گیگابایت
در نهایت، خرید تبلت سامسونگ Galaxy Tab S10 Ultra به کاربرانی توصیه میشود که به دنبال بهترین و قدرتمندترین تبلت اندرویدی بازار هستند و هیچگونه مصالحهای در عملکرد، صفحهنمایش و کیفیت ساخت را نمیپذیرند. این دستگاه گزینهای ایدهآل برای متخصصان، هنرمندان دیجیتال و هر کسی است که به ابزاری همهکاره برای کار و سرگرمی نیاز دارد و میتواند جایگزین مناسبی برای لپتاپ باشد.
مشخصات فنی تبلت سامسونگ مدل گلکسی تب Galaxy Tab S10 Ultra Wi
حافظه |
|
|---|---|
| حافظه داخلی | 256 گیگابایت |
| حافظه اجرایی (RAM) | 12 گیگابایت |
| پشتیبانی از کارت حافظه | دارد |
دوربین |
|
| کیفیت عکاسی دوربین اصلی | دوگانه 13 و 8 مگاپیکسل |
| کیفیت عکاسی دوربین دوم | دوگانه 12 مگاپیکسلی |
| کیفیت فیلمبرداری دوربین اصلی | 4K، FullHD |
| سرعت فیلمبرداری دوربین اصلی | 2160p@30fps، 1080p@30fps |
| فلش دوربین اصلی | LED |
| لرزشگیر اپتیکال | ندارد |
| کیفیت فیلمبرداری دوربین دوم | 4K با سرعت 30 فریم بر ثانیه، FullHD با سرعت 30 فریم بر ثانیه |
طراحی |
|
| شکل ظاهری | لمسی |
| ضخامت | 5.4 میلیمتر |
| طول و عرض | 208.6 × 326.4 میلیمتر |
| وزن | 718 گرم |
| رنگ | خاکستری (Moonstone Gray)، نقره ای (Platinum Silver) |
| جنس بدنه | شیشه و فلز |
| مقاومت بدنه | دارای گواهینامه IP68 برای مقاومت در برابر گرد و غبار و آب تا عمق 1.5 متر و به مدت 30 دقیقه |
نمایشگر |
|
| اندازه صفحهنمایش | 14.6 اینچ |
| نوع صفحه نمایش | Dynamic AMOLED 2X |
| صفحهنمایش لمسی | لمسی خازنی |
| وضوح تصویر | 2960 × 1848 پیکسل |
| تراکم پیکسلی | 239 پیکسل بر اینچ |
| محافظت | Mohs level 5 |
| قلم | دارد |
| سایر امکانات صفحهنمایش | پشتیبانی از فناوری HDR 10+، نرخ تازه سازی تصویر 120 هرتز ( 120Hz Refresh Rate) |
نرمافزار |
|
| سیستمعامل | اندروید |
| نگارش سیستمعامل | 14 |
| رابط کاربری | One UI 6.1 |
زمان معرفی |
|
| تاریخ میلادی | سپتامبر 2024 |
| تاریخ شمسی | شهریور 1402 |
باتری |
|
| ظرفیت باتری | 11200 میلیآمپر ساعت |
| نوع باتری | لیتیوم-پلیمر |
| قابلیت تعویض توسط کاربر | ندارد |
| امکان شارژ سریع | دارد |
| امکان شارژ به صورت بیسیم | ندارد |
واحد پردازش |
|
| سازنده تراشه | Mediatek |
| مدل تراشه | Dimensity 9300+ |
| پردازنده مرکزی (CPU) | 1x3.4 GHz Cortex-X4 & 3x2.8 GHz Cortex-X4 & 4x2.0 GHz Cortex-A720 |
| معماری پردازنده | 64 بیتی |
| تعداد هسته | 8 |
| فرکانس | 3.4، 2.8 و 2.0 گیگاهرتز |
| پردازنده گرافیکی (GPU) | Immortalis-G720 MC12 |
مخابرات و ارتباطات |
|
| قابلیت پشتیبانی از سیمکارت | ندارد |
| اتصال به شبکه بیسیم (Wi-Fi) | پشتیبانی میکند |
| نوع شبکه بیسیم (Wi-Fi) | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, tri-band, Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | نگارش 5.3 |
| درگاه اتصال | Type-C 3.2، کانکتور مغناطیسی |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | ندارد |
حسگر |
|
| شتابسنج | دارد |
| مجاورت | دارد |
| زاویهسنج | دارد |
| قطبنما | دارد |
| تشخیص اثر انگشت | دارد |
امکانات چندرسانهای |
|
| بلندگوهای استریو | دارد |
نظرات کاربران
اگر این محصول را خریداری نموده اید، به منظور کمک به انتخاب بهتر، نظر خود را درباره آن با دیگران به اشتراک گذارید.
پرسش و پاسخ
اگر درباره این محصول سوالی دارید، پرسش خود را ثبت نمایید. کارشناسان گوشی شاپ و سایر کاربران به پرسش شما پاسخ خواهند داد.