تبلت سامسونگ مدل گلکسی تب Galaxy Tab S11 Ultra Wi-Fi ظرفیت 128 گیگابایت رم 12 گیگابایت به همراه کیبورد
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra Wi-Fi 128GB/12GB RAM Tablet with Keyboard
این کالا فعلا موجود نیست اما می توانید زنگوله را بزنید تا به محض موجود شدن، به شما خبر دهیم.
| حافظه: 128 گیگابایت |
| رم: 12 گیگابایت |
| دوربین: 13 مگاپیکسل |
| اندازه صفحه: 14.6 اینچ |
محصولات مشابه
مشخصات فنی تبلت سامسونگ مدل گلکسی تب Galaxy Tab S11 Ultra Wi
حافظه |
|
|---|---|
| حافظه داخلی | 128 گیگابایت |
| حافظه اجرایی (RAM) | 12 گیگابایت |
| پشتیبانی از کارت حافظه | دارد |
دوربین |
|
| کیفیت عکاسی دوربین اصلی | دوگانه 13 و 8 مگاپیکسل |
| کیفیت عکاسی دوربین دوم | دوگانه 12 مگاپیکسلی |
| کیفیت فیلمبرداری دوربین اصلی | 4K، FullHD |
| سرعت فیلمبرداری دوربین اصلی | 2160p@30fps، 1080p@30fps |
| فلش دوربین اصلی | LED |
| لرزشگیر اپتیکال | ندارد |
| کیفیت فیلمبرداری دوربین دوم | 4K با سرعت 30 فریم بر ثانیه، FullHD با سرعت 30 فریم بر ثانیه |
طراحی |
|
| شکل ظاهری | لمسی |
| ضخامت | 5.1 میلیمتر |
| طول و عرض | 208.5 × 326.3 میلیمتر |
| وزن | 695 گرم |
| رنگ | خاکستری (Moonstone Gray)، نقره ای (Platinum Silver) |
| جنس بدنه | شیشه و فلز |
| مقاومت بدنه | دارای گواهینامه IP68 برای مقاومت در برابر گرد و غبار و آب تا عمق 1.5 متر و به مدت 30 دقیقه |
نمایشگر |
|
| اندازه صفحهنمایش | 14.6 اینچ |
| نوع صفحه نمایش | Dynamic AMOLED 2X |
| صفحهنمایش لمسی | لمسی خازنی |
| وضوح تصویر | 2960 × 1848 پیکسل |
| تراکم پیکسلی | 239 پیکسل بر اینچ |
| محافظت | Mohs level 5 |
| قلم | پشتیبانی می کند |
| سایر امکانات صفحهنمایش | پشتیبانی از فناوری HDR 10+، نرخ تازه سازی تصویر 120 هرتز ( 120Hz Refresh Rate) |
نرمافزار |
|
| سیستمعامل | اندروید |
| نگارش سیستمعامل | 16 |
| رابط کاربری | One UI 8 |
زمان معرفی |
|
| تاریخ میلادی | سپتامبر 2025 |
| تاریخ شمسی | شهریور 1404 |
باتری |
|
| ظرفیت باتری | 11600 میلیآمپر ساعت |
| نوع باتری | لیتیوم-پلیمر |
| قابلیت تعویض توسط کاربر | ندارد |
| امکان شارژ سریع | دارد |
| امکان شارژ به صورت بیسیم | ندارد |
واحد پردازش |
|
| سازنده تراشه | Mediatek |
| مدل تراشه | Dimensity 9400+ |
| پردازنده مرکزی (CPU) | 1x3.63 GHz Cortex-X925 & 3x3.3 GHz Cortex-X4 & 4x2.4 GHz Cortex-A720 |
| معماری پردازنده | 64 بیتی |
| تعداد هسته | 8 |
| فرکانس | 3.63، 3.3 و 2.4 گیگاهرتز |
| پردازنده گرافیکی (GPU) | Immortalis-G925 |
مخابرات و ارتباطات |
|
| قابلیت پشتیبانی از سیمکارت | ندارد |
| اتصال به شبکه بیسیم (Wi-Fi) | پشتیبانی میکند |
| نوع شبکه بیسیم (Wi-Fi) | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, tri-band, Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | نگارش 5.4 |
| درگاه اتصال | Type-C 3.2، کانکتور مغناطیسی |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | ندارد |
حسگر |
|
| شتابسنج | دارد |
| مجاورت | دارد |
| زاویهسنج | دارد |
| قطبنما | دارد |
| تشخیص اثر انگشت | دارد |
امکانات چندرسانهای |
|
| بلندگوهای استریو | دارد |
نظرات کاربران
اگر این محصول را خریداری نموده اید، به منظور کمک به انتخاب بهتر، نظر خود را درباره آن با دیگران به اشتراک گذارید.
پرسش و پاسخ
اگر درباره این محصول سوالی دارید، پرسش خود را ثبت نمایید. کارشناسان گوشی شاپ و سایر کاربران به پرسش شما پاسخ خواهند داد.
هشدار سامانه همتا :
تمام گوشیهای گوشی شاپ ضمانت رجیستری دارند.در صورت خرید گوشی، دستگاه را از طریق #7777*، برای سیمکارت خود فعالسازی نمایید.
آموزش تصویری را در اینجا ببینید.