گوشی موبایل آنر 200 ظرفیت 512 گیگابایت رم 12 گیگابایت
Honor 200 512GB/12GB RAM
این کالا فعلا موجود نیست اما می توانید زنگوله را بزنید تا به محض موجود شدن، به شما خبر دهیم.
| حافظه: 512 گیگابایت |
| رم: 12 گیگابایت |
| دوربین: 50 مگاپیکسل |
| اندازه صفحه: 6.7 اینچ |
محصولات مشابه
مشخصات فنی گوشی موبایل آنر 200 ظرفیت 512 گیگابایت رم 12 گیگابایت
حافظه |
|
|---|---|
| حافظه داخلی | 512 گیگابایت |
| حافظه اجرایی (RAM) | 12 گیگابایت |
| پشتیبانی از کارت حافظه | ندارد |
دوربین |
|
| کیفیت عکاسی دوربین اصلی | سهگانه 50، 50 , 12 مگاپیکسل |
| کیفیت عکاسی دوربین دوم | 50 مگاپیکسل |
| کیفیت فیلمبرداری دوربین اصلی | 4K، FullHD |
| سرعت فیلمبرداری دوربین اصلی | 2160p@30fps، 1080p@60fps |
| فلش دوربین اصلی | LED |
| کیفیت فیلمبرداری دوربین دوم | 4K با سرعت 30 فریم بر ثانیه |
طراحی |
|
| شکل ظاهری | لمسی |
| ضخامت | 7.7 میلیمتر |
| طول و عرض | 74.6 × 161.5 میلیمتر |
| وزن | 187 گرم |
| رنگ | سبز (Emerald Green)، صورتی (Coral Pink)، سفید (Moonlight White)، مشکی |
نمایشگر |
|
| اندازه صفحهنمایش | 6.7 اینچ |
| نوع صفحه نمایش | OLED |
| صفحهنمایش لمسی | لمسی خازنی |
| وضوح تصویر | 2664 × 1200 پیکسل |
| تراکم پیکسلی | 436 پیکسل بر اینچ |
| تعداد رنگ | یک بیلیون |
| سایر امکانات صفحهنمایش | نرخ تازه سازی تصویر 120 هرتز ( 120Hz Refresh Rate) |
نرمافزار |
|
| سیستمعامل | اندروید |
| نگارش سیستمعامل | 14 |
زمان معرفی |
|
| تاریخ میلادی | می 2024 |
| تاریخ شمسی | اردیبهشت 1403 |
باتری |
|
| ظرفیت باتری | 5200 میلیآمپر ساعت |
| قابلیت تعویض توسط کاربر | ندارد |
| امکان شارژ سریع | دارد |
واحد پردازش |
|
| سازنده تراشه | Qualcomm |
| مدل تراشه | SM7550-AB Snapdragon 7 Gen 3 |
| پردازنده مرکزی (CPU) | 1x2.63 GHz Cortex-A715 & 4x2.4 GHz Cortex-A715 & 3x1.8 GHz Cortex-A510 |
| معماری پردازنده | 64 بیتی |
| تعداد هسته | 8 |
| فرکانس | 2.6، 2.4 و 1.8 گیگاهرتز |
| پردازنده گرافیکی (GPU) | Adreno 720 |
مخابرات و ارتباطات |
|
| تعداد سیمکارت | دو سیمکارت |
| نوع سیمکارت | نانو |
| شبکه مخابراتی | 5G، 4G، 3G، 2G |
| اتصال به شبکه بیسیم (Wi-Fi) | پشتیبانی میکند |
| نوع شبکه بیسیم (Wi-Fi) | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | نگارش 5.3 |
| مکانیاب (GPS) | دارد |
| درگاه اتصال | Type-C 2.0 |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | ندارد |
حسگر |
|
| شتابسنج | دارد |
| مجاورت | دارد |
| زاویهسنج | دارد |
| قطبنما | دارد |
| تشخیص اثر انگشت | دارد |
نظرات کاربران
اگر این محصول را خریداری نموده اید، به منظور کمک به انتخاب بهتر، نظر خود را درباره آن با دیگران به اشتراک گذارید.
پرسش و پاسخ
اگر درباره این محصول سوالی دارید، پرسش خود را ثبت نمایید. کارشناسان گوشی شاپ و سایر کاربران به پرسش شما پاسخ خواهند داد.
هشدار سامانه همتا :
تمام گوشیهای گوشی شاپ ضمانت رجیستری دارند.در صورت خرید گوشی، دستگاه را از طریق #7777*، برای سیمکارت خود فعالسازی نمایید.
آموزش تصویری را در اینجا ببینید.