پاوربانک 140W پاورولوژی مدل PPBCHA83 ظرفیت 27000 میلی آمپر ساعت
Powerology PPBCHA83 140W 27000mAh Power Bank
این کالا فعلا موجود نیست اما می توانید زنگوله را بزنید تا به محض موجود شدن، به شما خبر دهیم.
محصولات مشابه
مشخصات فنی پاوربانک 140W پاورولوژی مدل PPBCHA83 ظرفیت 27000 میلی آمپر ساعت
طراحی |
|
|---|---|
| ابعاد | 166.3 × 59.5 × 56 میلیمتر |
| وزن | 653 گرم |
| جنس بدنه | پلاستیک ABS |
مشخصات |
|
| ویژگیها |
امکانات و قابلیتها:
شارژ همزمان 3 دستگاه نمایشگر هوشمند برای ولتاژ و توان کابل همراه 30cm 60وات USB-C به USB-C سازگار با: لپتاپ , MacBook, Galaxy S25/S24/S23, iPhone 16/15/14, تبلتها و گوشیهای هوشمند تعداد درگاه خروجی: 3 قابلیتهای ویژه: حفاظت چندلایه (ضد اتصال کوتاه, ضد شارژ بیش از حد, ضد دمای بالا), پروتکل PPS برای تنظیم ولتاژ و جریان, شارژ لپتاپ تا 50% در 40 دقیقه، دارای چراغ LED نشانگر میزان شارژ، دارای دکمه خاموش و روشن |
| حداکثر میزان خروجی (توان) | 140 وات |
| میزان ولتاژ ورودی | 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A (PD3.0), 28V/5A (PD3.1) |
| شدت جریان ورودی | تا 5A (PD3.1) |
| شدت جریان خروجی | بسته به پورت: تا 5A (USB-C), تا 3A (USB-A) |
باتری |
|
| ظرفیت باتری | 27000 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | لیتیوم-یون |
مخابرات و ارتباطات |
|
| درگاه اتصال | USB Type-C، USB |
نظرات کاربران
اگر این محصول را خریداری نموده اید، به منظور کمک به انتخاب بهتر، نظر خود را درباره آن با دیگران به اشتراک گذارید.
پرسش و پاسخ
اگر درباره این محصول سوالی دارید، پرسش خود را ثبت نمایید. کارشناسان گوشی شاپ و سایر کاربران به پرسش شما پاسخ خواهند داد.
هشدار سامانه همتا :
تمام گوشیهای گوشی شاپ ضمانت رجیستری دارند.در صورت خرید گوشی، دستگاه را از طریق #7777*، برای سیمکارت خود فعالسازی نمایید.
آموزش تصویری را در اینجا ببینید.