تبلت 13 اینچی مایکروسافت مدل سرفیس پرو 11 Ultra 5 ظرفیت 256 گیگابایت رم 16 گیگابایت
Microsoft Surface Pro 11 Ultra 5 256/16GB RAM 13 Inch Tablet
این کالا فعلا موجود نیست اما می توانید زنگوله را بزنید تا به محض موجود شدن، به شما خبر دهیم.
| حافظه: 256 گیگابایت |
| رم: 16 گیگابایت |
| دوربین: 10 مگاپیکسل |
| اندازه صفحه: 13 اینچ |
محصولات مشابه
مشخصات فنی تبلت 13 اینچی مایکروسافت مدل سرفیس پرو 11 Ultra 5 ظرفیت 256 گیگابایت رم 16 گیگابایت
حافظه |
|
|---|---|
| حافظه داخلی | 256 گیگابایت |
| حافظه اجرایی (RAM) | 16 گیگابایت |
دوربین |
|
| کیفیت عکاسی دوربین اصلی | 10 مگاپیکسل |
طراحی |
|
| شکل ظاهری | لمسی |
| رنگ | آبی، نقره ای، مشکی |
| جنس بدنه | فلزی از جنس آلومینیوم آنودایز شده |
نمایشگر |
|
| اندازه صفحهنمایش | 13 اینچ |
| صفحهنمایش لمسی | لمسی خازنی |
| وضوح تصویر | 2880 × 1920 پیکسل |
| تراکم پیکسلی | 267 پیکسل بر اینچ |
| محافظت | Corning Gorilla Glass 5 |
| سایر امکانات صفحهنمایش | نرخ تازه سازی تصویر 120 هرتز ( 120Hz Refresh Rate) |
نرمافزار |
|
| سیستمعامل | ویندوز |
| نگارش سیستمعامل | 11 |
باتری |
|
| زمان تقریبی استفاده با یک بار شارژ | تا 10 ساعت در وبگردی و تا 14 ساعت در تماشای ویدیو |
واحد پردازش |
|
| سازنده تراشه | Intel |
| مدل تراشه | Ultra 5 236V |
| پردازنده گرافیکی (GPU) | Arc 130V |
| سازنده پردازنده گرافیکی | Intel |
مخابرات و ارتباطات |
|
| قابلیت پشتیبانی از سیمکارت | ندارد |
| اتصال به شبکه بیسیم (Wi-Fi) | پشتیبانی میکند |
| بلوتوث | نگارش 5.4 |
| درگاه اتصال | 2عدد USB-C) USB4) سری Thunderbolt 4 |
حسگر |
|
| شتابسنج | دارد |
| تشخیص نور محیط | دارد |
امکانات چندرسانهای |
|
| بلندگوهای استریو | دارد |
| فناوریهای صوتی | مجهز به فناوری صدای Dolby Atmos |
نظرات کاربران
اگر این محصول را خریداری نموده اید، به منظور کمک به انتخاب بهتر، نظر خود را درباره آن با دیگران به اشتراک گذارید.
پرسش و پاسخ
اگر درباره این محصول سوالی دارید، پرسش خود را ثبت نمایید. کارشناسان گوشی شاپ و سایر کاربران به پرسش شما پاسخ خواهند داد.
هشدار سامانه همتا :
تمام گوشیهای گوشی شاپ ضمانت رجیستری دارند.در صورت خرید گوشی، دستگاه را از طریق #7777*، برای سیمکارت خود فعالسازی نمایید.
آموزش تصویری را در اینجا ببینید.