گوشی موبایل شیائومی 17 Pro Max ظرفیت 512 گیگابایت رم 16 گیگابایت
Xiaomi 17 Pro Max 512GB/16GB RAM
این کالا فعلا موجود نیست اما می توانید زنگوله را بزنید تا به محض موجود شدن، به شما خبر دهیم.
| حافظه: 512 گیگابایت |
| رم: 16 گیگابایت |
| دوربین: 50 مگاپیکسل |
| اندازه صفحه: 6.9 اینچ |
محصولات مشابه
مشخصات فنی گوشی موبایل شیائومی 17 Pro Max ظرفیت 512 گیگابایت رم 16 گیگابایت
حافظه |
|
|---|---|
| حافظه داخلی | 512 گیگابایت |
| حافظه اجرایی (RAM) | 16 گیگابایت |
| پشتیبانی از کارت حافظه | ندارد |
دوربین |
|
| کیفیت عکاسی دوربین اصلی | سهگانه 50، 50 و 50 مگاپیکسلی |
| کیفیت عکاسی دوربین دوم | 50 مگاپیکسل |
| کیفیت فیلمبرداری دوربین اصلی | 8K، 4K، FullHD، HD |
| سرعت فیلمبرداری دوربین اصلی | 4320p@30fps، 2160p@120fps، 1080p@960fps، 720p@1920fps |
| فلش دوربین اصلی | دوتایی (Dual LED)، Dual Tone LED |
| لرزشگیر اپتیکال | دارد |
| کیفیت فیلمبرداری دوربین دوم | 4K با سرعت 60 فریم بر ثانیه |
طراحی |
|
| شکل ظاهری | لمسی |
| ضخامت | 8 میلیمتر |
| طول و عرض | 77.6 × 162.9 میلیمتر |
| وزن | 219 گرم |
| رنگ | سبز، بنفش، سفید، مشکی |
| جنس بدنه | شیشه و فلز |
| مقاومت بدنه | دارای گواهینامه IP68 برای مقاومت در برابر گرد و غبار و آب تا عمق 6 متر و به مدت 30 دقیقه |
نمایشگر |
|
| اندازه صفحهنمایش |
نمایشگر اول 6.9 اینچ
نمایشگر دوم 2.9 اینچ |
| نوع صفحه نمایش | LTPO AMOLED |
| صفحهنمایش لمسی | لمسی خازنی |
| وضوح تصویر |
نمایشگر اول 2608 × 1200 پیکسل
نمایشگر دوم 976 × 596 پیکسل |
| تراکم پیکسلی | 416 پیکسل بر اینچ |
| تعداد رنگ | 68 بیلیون |
| سایر امکانات صفحهنمایش | پشتیبانی از فناوری HDR 10+، نرخ تازه سازی تصویر 120 هرتز ( 120Hz Refresh Rate) |
نرمافزار |
|
| سیستمعامل | اندروید |
| نگارش سیستمعامل | 16 |
زمان معرفی |
|
| تاریخ میلادی | سپتامبر 2025 |
| تاریخ شمسی | شهریور 1404 |
باتری |
|
| ظرفیت باتری | 7500 میلیآمپر ساعت |
| نوع باتری | Si/C لیتیوم یون |
| قابلیت تعویض توسط کاربر | ندارد |
| امکان شارژ سریع | دارد |
| امکان شارژ به صورت بیسیم | دارد (شارژر بیسیم بایستی جداگانه خریداری شود) |
واحد پردازش |
|
| سازنده تراشه | Qualcomm |
| مدل تراشه | SM8850-AC Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| پردازنده مرکزی (CPU) | 2x4.6 GHz Oryon V3 Phoenix L + 6x3.62 GHz Oryon V3 Phoenix M |
| معماری پردازنده | 64 بیتی |
| تعداد هسته | 8 |
| فرکانس | 4.6 و 3.6 گیگاهرتز |
| پردازنده گرافیکی (GPU) | Adreno 840 |
مخابرات و ارتباطات |
|
| تعداد سیمکارت | دو سیمکارت |
| نوع سیمکارت | نانو |
| شبکه مخابراتی | 5G، 4G، 3G، 2G |
| اتصال به شبکه بیسیم (Wi-Fi) | پشتیبانی میکند |
| نوع شبکه بیسیم (Wi-Fi) | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, dual-band, Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | نگارش 5.4 |
| مکانیاب (GPS) | دارد |
| امکان اتصال از طریق NFC | دارد |
| امکان اتصال از طریق اینفرارد | دارد |
| درگاه اتصال | Type-C 3.2 |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | ندارد |
حسگر |
|
| شتابسنج | دارد |
| مجاورت | دارد |
| زاویهسنج | دارد |
| قطبنما | دارد |
| تشخیص اثر انگشت | دارد |
امکانات چندرسانهای |
|
| بلندگوهای استریو | دارد |
| فناوریهای صوتی | خروجی صدای با کیفیت 24 بیت، 192 کیلوهرتز |
نظرات کاربران
اگر این محصول را خریداری نموده اید، به منظور کمک به انتخاب بهتر، نظر خود را درباره آن با دیگران به اشتراک گذارید.
پرسش و پاسخ
اگر درباره این محصول سوالی دارید، پرسش خود را ثبت نمایید. کارشناسان گوشی شاپ و سایر کاربران به پرسش شما پاسخ خواهند داد.
هشدار سامانه همتا :
تمام گوشیهای گوشی شاپ ضمانت رجیستری دارند.در صورت خرید گوشی، دستگاه را از طریق #7777*، برای سیمکارت خود فعالسازی نمایید.
آموزش تصویری را در اینجا ببینید.