گوشی موبایل سامسونگ مدل گلکسی Z Fold 6 ظرفیت 512 گیگابایت رم 12 گیگابایت تک سیم کارت - ویتنام
Samsung Galaxy Z Fold 6 Vietnam Single SIM 512GB/12GB RAM
این کالا فعلا موجود نیست اما می توانید زنگوله را بزنید تا به محض موجود شدن، به شما خبر دهیم.
| حافظه: 512 گیگابایت |
| رم: 12 گیگابایت |
| دوربین: 50 مگاپیکسل |
| اندازه صفحه: 7.6 اینچ |
بررسی تخصصی گوشی موبایل سامسونگ مدل گلکسی Z Fold 6 ظرفیت 512 گیگابایت رم 12 گیگابایت تک سیم کارت
بازار تلفنهای هوشمند لوکس در سالهای اخیر با ورود دستگاههای انعطافپذیر دگرگون شده است و شرکت سامسونگ به عنوان پیشگام این حوزه، همواره معیارهای جدیدی را تعریف میکند. گوشی موبایل سامسونگ مدل گلکسی Z Fold 6 ظرفیت 512 گیگابایت رم 12 گیگابایت تک سیم کارت – ویتنام جدیدترین نماینده در کلاس محصولات پرچمدار و تاشو این کمپانی است که با هدف ادغام کارایی یک تبلت قدرتمند و یک گوشی خوشدست روانه بازار شده است. این محصول با تکیه بر نوآوریهای ساختاری و ابعاد بهینه، برای کاربرانی طراحی شده است که به انجام همزمان چندین کار، روزنامهنگاری دیجیتال، وبگردی پیشرفته و تماشای محتوای مالتیمدیا در بالاترین سطح ممکن علاقه دارند. مشخصات گوشی موبایل سامسونگ مدل گلکسی Z Fold 6 ظرفیت 512 گیگابایت رم 12 گیگابایت تک سیم کارت – ویتنام نشان میدهد که این مدل فراتر از یک ابزار ارتباطی، یک ایستگاه کاری سیار و همهفنحریف است.
طراحی و ساخت
مهندسی پیشرفته سامسونگ در این نسل به بلوغ چشمگیری رسیده و بدنه دستگاه کاملا ارگونومیک و متوازن طراحی شده است. بدنه این گوشی پرچمدار ترکیبی متناسب از پلاستیک، شیشه و فلز است که حس یک کالای لوکس را به کاربر منتقل میکند و در رنگهای متنوعی شامل صورتی، سرمهای، نقرهای، سفید و مشکی تولید میشود. ابعاد دستگاه در حالت عادی 132.6 در 153.5 میلیمتر با ضخامت بسیار کم 5.6 میلیمتر است که پس از تاشدن عرض آن به 68.1 میلیمتر و ضخامت آن به 12.1 میلیمتر میرسد. وزن این مدل 239 گرم است که نسبت به ابعاد بزرگ آن کاملا سبک و توجیه پذیر به نظر میرسد. این گوشی تاشو موفق به دریافت گواهینامه IP48 شده است که مقاومت دستگاه در برابر نفوذ آب تا عمق 1.5 متر و به مدت 30 دقیقه را تضمین میکند و همچنین مقاومت نسبی در برابر ورود ذرات جامد بزرگتر از یک میلیمتر دارد. استفاده از شیشه محافظ کورنینگ گوریلا گلس ویکتوس 2 سبب شده است تا بدنه و نمایشگر بیرونی در برابر خط و خش و ضربههای ناشی از سقوط مقاومت فوقالعادهای داشته باشند.
صفحه نمایش Z Fold 6 ظرفیت 512 گیگابایت رم 12 گیگابایت تک سیم کارت
یکی از اصلیترین دلایل برای خرید گوشی سامسونگ در این مدل، مجهز شدن آن به دو نمایشگر فوقالعاده با فناوری Dynamic LTPO AMOLED 2X است. نمایشگر اصلی و تاشو این دستگاه ابعادی معادل 7.6 اینچ دارد و وضوح تصویر 2160 در 1856 پیکسل را ارائه میدهد؛ در حالی که نمایشگر ثانویه در حالت تاشو 6.3 اینچ بوده و رزولوشن آن 2376 در 968 پیکسل است. هردو صفحه نمایش از نرخ تازه سازی تصویر 120 هرتز پشتیبانی میکنند که جابهجایی میان منوها و اجرای محتوا را بسیار روان میسازد و به دلیل تراکم پیکسلی 374 پیکسل بر اینچ، جزییات با بالاترین کیفیت ممکن دیده میشوند. شدت روشنایی و تفکیک رنگ این پنلها در بالاترین سطح استانداردهای جهانی قرار دارد. این ویژگیها سبب میشود که دستگاه برای تماشای فیلمهای باکیفیت، انجام کارهای گرافیکی ظریف، ویرایش ویدیو و اجرای بازیهای روز دنیا یک گزینه بی رقیب و بی نقص باشد.
دوربین
در بخش پشتی این محصول سیستم تصویربرداری پیشرفتهای مجهز به 3 دوربین 50، 10 و 12 مگاپیکسلی قرار گرفته است که در کنار یک فلش الایدی مجموعه کاملی را تشکیل میدهند. این دوربینها مجهز به لرزشگیر اپتیکال هستند که تاثیر بسزایی در کاهش محوشدگی تصاویر دارد. برای ثبت تصاویر سلفی و تماسهای تصویری، یک لنز 4 مگاپیکسلی خلاقانه در زیر صفحه نمایش اصلی مخفی شده است و یک لنز بیرونی 10 مگاپیکسلی نیز روی نمایشگر ثانویه تعبیه شده است. کیفیت فیلمبرداری دوربین اصلی بسیار خیرهکننده است و توانایی ضبط ویدیو با کیفیتهای 8K، 4K، فولاچدی و اچدی را در سرعتهای مختلفی نظیر 2160پیکسل در 60 فریم بر ثانیه دارد و دوربین دوم نیز میتواند با کیفیت 4K و سرعت 60 فریم بر ثانیه فیلمبرداری کند. عکسها و ویدیوها در نور روز دارای کنتراست عالی، دقت رنگ طبیعی و جزییات فراوان هستند و در محیطهای تاریک و شب نیز به لطف پردازش هوشمند، نویز به حداقل میرسد. این مجموعه دوربین برای تمام سبکهای عکاسی نظیر پرتره، منظره، معماری و ثبت لحظات شخصی و خانوادگی عملکردی فراتر از انتظار دارد.
سختافزار و عملکرد Z Fold 6 ظرفیت 512 گیگابایت رم 12 گیگابایت تک سیم کارت
بخش پردازشی این دستگاه با بهرهگیری از تراشه قدرتمند کوالکام اسنپدراگون 8 نسل 3 به همراه پردازنده گرافیکی آدرنو 750 مدیریت میشود. این چیپست هشت هستهای با معماری 64 بیتی و فرکانسهای پردازشی قدرتمند، در کنار 12 گیگابایت حافظه اجرایی رم، سنگینترین کارهای پردازشی را بدون کوچکترین تاخیر انجام میدهد. حافظه داخلی این مدل 512 گیگابایت است که فضای بسیار وسیعی را برای ذخیره فیلمهای باکیفیت، نصب برنامههای متعدد و اسناد کاری فراهم میسازد؛ هرچند این دستگاه از کارت حافظه جانبی پشتیبانی نمیکند. سختافزار این مدل گوشی سری z سامسونگ برای اجرای بازیهای بسیار سنگین گرافیکی و برنامههای رندرینگ طراحی شده است و کاربر میتواند با اطمینان کامل هرگونه فرآیند پردازشی را به آن بسپارد.
سیستم عامل و نرمافزار
این پرچمدار با سیستمعامل اندروید 14 و رابط کاربری وان یوآی 6.1.1 عرضه شده است. محیط گرافیکی این رابط کاربری بسیار زیبا، منظم و روان است و به طور اختصاصی برای استفاده حداکثری از پتانسیل نمایشگر بزرگ و تاشو بهینهسازی شده است. سامسونگ پشتیبانی نرمافزاری طولانیمدت و منظمی را برای این مدل ارائه میدهد که تضمینکننده امنیت و دریافت ویژگیهای جدید در آینده است. امکانات مالتیتسکینگ پیشرفته، قابلیت تقسیم صفحه به چند بخش و اجرای همزمان برنامهها از جمله ویژگیهای منحصربهفرد نرمافزاری این دستگاه است که کاربری آن را به سیستمهای دسکتاپ نزدیک میکند.
باتری و سرعت شارژ
منبع تغذیه این دستگاه یک باتری لیتیوم-پلیمر با ظرفیت 4400 میلیآمپر ساعت است که با توجه به ساختار ظریف گوشی انتخاب شده است. این باتری توسط کاربر قابل تعویض نیست اما از امکان شارژ سریع با سیم و همچنین امکان شارژ به صورت بیسیم با قابلیت شارژ سریع پشتیبانی میکند. با توجه به بهینهسازیهای عمیق تراشه و استفاده از نمایشگرهای هوشمند LTPO، مصرف انرژی دستگاه کاملا کنترلشده است. در استفادههای معمول روزانه و ترکیبی، این باتری میتواند یک روز کامل شارژدهی داشته باشد و سرعت شارژ آن نیز به شما کمک میکند تا در زمان کوتاهی انرژی دستگاه را مجددا تامین کنید. از دیگر مشخصات ارتباطی این مدل میتوان به پشتیبانی از شبکه نسل پنجم، بلوتوث 5.3، انافسی و بلندگوهای استریو با خروجی صدای بسیار باکیفیت 32 بیت اشاره کرد.
قیمت گوشی موبایل سامسونگ مدل گلکسی Z Fold 6 ظرفیت 512 گیگابایت رم 12 گیگابایت تک سیم کارت – ویتنام
هنگام ارزیابی قیمت گوشی در این سطح، باید توجه داشت که تکنولوژی ساخت پنلهای تاشو و مهندسی لولاها هزینههای تولید بالایی دارند. قیمت گوشی موبایل سامسونگ مدل گلکسی Z Fold 6 ظرفیت 512 گیگابایت رم 12 گیگابایت تک سیم کارت – ویتنام نشاندهنده جایگاه لوکس و پرچمدار این محصول در بازار است. با توجه به سختافزار بیرقیب، نمایشگرهای خیرهکننده و فضای ذخیرهسازی 512 گیگابایتی، این رقم برای افرادی که به دنبال آخرین دستاوردهای تکنولوژی هستند منطقی است. برای بررسی دقیق قیمتها و تجربه یک خرید امن، فروشگاه اینترنتی گوشی شاپ یک مرجع تخصصی و مناسب به شمار میرود.
ارزش خرید گوشی موبایل سامسونگ مدل گلکسی Z Fold 6 ظرفیت 512 گیگابایت رم 12 گیگابایت تک سیم کارت – ویتنام
در جمعبندی نهایی، خرید گوشی موبایل سامسونگ مدل گلکسی Z Fold 6 ظرفیت 512 گیگابایت رم 12 گیگابایت تک سیم کارت – ویتنام برای مدیران، طراحان، معاملهگران بازارهای مالی و علاقهمندان به دنیای فناوری که به دنبال ادغام تلفن همراه و تبلت خود در یک کالبد لوکس هستند، ارزش خرید بسیار بالایی دارد. این محصول با برطرف کردن نیازهای پردازشی، مالتیمدیا و عکاسی حرفهای، یکی از کاملترین گجتهای حال حاضر جهان است که میتوانید آن را با اطمینان خاطر از فروشگاه اینترنتی گوشی شاپ تهیه فرمایید و از تجربه کار با یک شاهکار مهندسی لذت ببرید.
مشخصات فنی گوشی موبایل سامسونگ مدل گلکسی Z Fold 6 ظرفیت 512 گیگابایت رم 12 گیگابایت تک سیم کارت
حافظه |
|
|---|---|
| حافظه داخلی | 512 گیگابایت |
| حافظه اجرایی (RAM) | 12 گیگابایت |
| پشتیبانی از کارت حافظه | ندارد |
دوربین |
|
| کیفیت عکاسی دوربین اصلی | مجهز به 3 دوربین 50، 10 و 12 مگاپیکسلی در پشت گوشی |
| کیفیت عکاسی دوربین دوم | لنز 4 مگاپیکسل (زیر صفحه نمایش) - لنز بیرونی 10 مگاپیکسل |
| کیفیت فیلمبرداری دوربین اصلی | 8K، 4K، FullHD، HD |
| سرعت فیلمبرداری دوربین اصلی | 320p@30fps، 2160p@60fps، 1080p@240fps، 720p@960fps |
| فلش دوربین اصلی | LED |
| لرزشگیر اپتیکال | دارد |
| کیفیت فیلمبرداری دوربین دوم | 4K با سرعت 60 فریم بر ثانیه |
طراحی |
|
| شکل ظاهری | تاشو، لمسی |
| ضخامت | در حالت عادی: 5.6 میلیمتر --- بعد از تاشدن: 12.1 میلیمتر |
| طول و عرض | در حالت عادی: 132.6 × 153.5 میلیمتر --- بعد از تاشدن: 68.1 × 153.5 میلیمتر |
| وزن | 239 گرم |
| رنگ | صورتی، سرمهای (Navy)، نقره ای (Silver Shadow)، سفید، مشکی |
| جنس بدنه | پلاستیک، شیشه و فلز |
| مقاومت بدنه | دارای گواهینامه IP48 برای مقاومت در برابر نفوذ آب تا عمق 1.5 متر و به مدت 30 دقیقه |
نمایشگر |
|
| اندازه صفحهنمایش | نمایشگر اصلی 7.6 اینچ و ثانویه 6.3 اینچ (بعد از تاشدن) |
| نوع صفحه نمایش | Dynamic LTPO AMOLED 2X |
| صفحهنمایش لمسی | لمسی خازنی |
| وضوح تصویر | نمایشگر اصلی: 2160 × 1856 پیکسل و ثانویه 2376 × 968 پیکسل |
| تراکم پیکسلی | 374 پیکسل بر اینچ |
| محافظت | Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| سایر امکانات صفحهنمایش | نرخ تازه سازی تصویر 120 هرتز ( 120Hz Refresh Rate) |
نرمافزار |
|
| سیستمعامل | اندروید |
| نگارش سیستمعامل | 14 |
| رابط کاربری | One UI 6.1.1 |
زمان معرفی |
|
| تاریخ میلادی | جولای 2024 |
| تاریخ شمسی | خرداد 1403 |
باتری |
|
| ظرفیت باتری | 4400 میلیآمپر ساعت |
| نوع باتری | لیتیوم-پلیمر |
| قابلیت تعویض توسط کاربر | ندارد |
| امکان شارژ سریع | دارد |
| امکان شارژ به صورت بیسیم | دارد، با امکان شارژ سریع (شارژر بیسیم بایستی جداگانه خریداری شود) |
واحد پردازش |
|
| سازنده تراشه | Qualcomm |
| مدل تراشه | SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 3 |
| پردازنده مرکزی (CPU) | 1x3.39GHz Cortex-X4 & 3x3.1GHz Cortex-A720 & 2x2.9GHz Cortex-A720 & 2x2.2GHz Cortex-A520 |
| معماری پردازنده | 64 بیتی |
| تعداد هسته | 8 |
| فرکانس | 3.39، 3.31، 2.9 و 2.2 گیگاهرتز |
| پردازنده گرافیکی (GPU) | Adreno 750 (1 GHz) |
مخابرات و ارتباطات |
|
| تعداد سیمکارت | تک سیمکارت |
| نوع سیمکارت | الکترونیکی (e-SIM)، نانو |
| شبکه مخابراتی | 5G، 4G، 3G، 2G |
| اتصال به شبکه بیسیم (Wi-Fi) | پشتیبانی میکند |
| نوع شبکه بیسیم (Wi-Fi) | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tri-band, Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | نگارش 5.3 |
| مکانیاب (GPS) | دارد |
| امکان اتصال از طریق NFC | دارد |
| رادیو | ندارد |
| درگاه اتصال | Type-C 3.2 |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | ندارد |
حسگر |
|
| شتابسنج | دارد |
| مجاورت | دارد |
| زاویهسنج | دارد |
| قطبنما | دارد |
| تشخیص اثر انگشت | دارد |
| فشارسنج | دارد |
امکانات چندرسانهای |
|
| بلندگوهای استریو | دارد |
| فناوریهای صوتی | خروجی صدای با کیفیت 32 بیت، 384 کیلوهرتز |
نظرات کاربران
اگر این محصول را خریداری نموده اید، به منظور کمک به انتخاب بهتر، نظر خود را درباره آن با دیگران به اشتراک گذارید.
پرسش و پاسخ
اگر درباره این محصول سوالی دارید، پرسش خود را ثبت نمایید. کارشناسان گوشی شاپ و سایر کاربران به پرسش شما پاسخ خواهند داد.